PackOn – producent kartonów i pudełek

opakowania tekturowe producent

Jesteśmy producentem opakowań tekturowych, który dostarcza kompleksowe rozwiązania dla potrzeb klientów.

Nasze produkty wyróżniają się starannością wykonania, wytrzymałością oraz wysoką jakością.  W swojej ofercie posiadamy opakowania wyprodukowane z tektury falistej szarej oraz białej z falami E, B, C, BC, EB oraz C.

Dysponujemy nowoczesnymi liniami technologicznymi co w połączeniu z zespołem wyspecjalizowanych pracowników pozwala nam wykonać opakowania kartonowe w krótkim czasie uwzględniając wszystkie potrzeby partnera handlowego.

Opakowania wykonujemy na podstawie zleconych projektów lub służymy pomocą naszym klientom w opracowaniu wzoru uwzględniającego wszystkie wymagania pakowanego produktu – wymiary, waga, rodzaj produktu, warunki w transporcie i składowaniu. Wytwarzane przez nas opakowania są w pełni ekologiczne, przyjazne dla otoczenia i podlegają recyclingowi.

Stały rozwój i unowocześnianie parku maszynowego pozwalają nam sprostać wyzwaniom współczesnego rynku opakowań tekturowych. Damy o to, aby nasze opakowania były atrakcyjne, czytelne oraz aby jak najlepiej chroniły i prezentowały produkt.

Wieloletnia współpraca z naszymi klientami, niekiedy od początku działalności firmy to najlepsza nagroda za naszą pracę.

Produkcja opakowań papierowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry produkt, to produkt dobrze opakowany. Produkcja opakowań papierowych obejmuje opakowania kartonowe, które stanowią rozwiązania praktyczne, a zarazem ekologiczne. Oferowane przez nas opakowania tekturowe doskonale się prezentują, zachwycając swoją jakością i dbałością o każdy detal. Producent opakowań kartonowych zapewnia również gwarancję skutecznego zabezpieczenia produktów przed uszkodzeniami w transporcie, a także podczas składowania. Jako producent opakowań kartonowych, a więc kartonów i pudełek, obsługujemy pełną gamę wyrobów pakowych. Nasz asortyment obejmuje:

  • pudełka klapowe klejone i szyte,
  • pudła fasonowe,
  • skrzynki na owoce, warzywa,
  • tacki na pojemniki, słoiki, puszki itp,
  • opakowania z tektury falistej,
  • opakowania kartonowe dla producentów żywności.

produkcja opakowań tekturowych

Ofertę opakowań kartonowych uzupełniają elementy wyposażenia do pudeł. Wśród nich znaleźć można wypełnienia do pudełek, przekładki i kratownice, a także nadruk na opakowaniach. Usługi druku związane z produkcją opakowań pozwalają nam tworzyć zarówno spersonalizowane opakowania, jak i kartony o walorach dekoracyjnych. Według wytycznych klienta, nasze wysokiej jakości opakowania zostają opatrzone logo firmy lub dowolną inną grafiką. Dzięki takiemu rozszerzeniu oferty Nasze opakowania kartonowe trafiają do szerokiego grona odbiorców.

Wszystkie opakowania kartonowe, a więc: pudła, pudełka i kartony wykonujemy w oparciu o projekt powierzony lub projekt własny. Projekty własne przygotowujemy zgodnie ze wszystkimi wymaganiami pakowanego produktu. Bierzemy pod uwagę jego wagę, rodzaj, warunki transportowania i warunki składowania. To pozwala nam jako producentowi opakowań z tektury dostarczać pudła w pełni odpowiadające oczekiwaniom i potrzebom klientów. Pudła kartonowe wyprodukowane przez naszą hurtownię opakowań kartonowych odznaczają się odpowiednią trwałością i udźwigiem zapewniającym bezpieczne przenoszenie i przechowywanie produktów. Wszystkie wytwarzane przez nas opakowania – pudła, pudełka i kartony – to rozwiązania w pełni ekologiczne. Do produkcji opakowań papierowych wykorzystujemy przyjazne dla środowiska naturalnego i biodegradowalne surowce. Dzięki temu jako producent opakowań z tektury mamy pewność, że nasze pudła kartonowe podlegają recyklingowi, a odzyskany z nich surowiec może zostać wykorzystany do produkcji innych wyrobów papierowych. Jednocześnie oferowane wysokiej jakości opakowania kartonowe dla producentów żywności są bezpieczne i mogą być bez obaw stosowane do pakowania. Możemy poszczycić się różnego rodzaju opakowaniami tekturowymi, które zachwycają trwałością i wykonaniem.

Pudła kartonowe – producent opakowań kartonowych najwyższej jakości

Rosnąca popularność sprzedaży wysyłkowej sprawia, że coraz więcej firm poszukuje wysokiej jakości pudełek wysyłkowych, które skutecznie zabezpieczą wysyłany towar, jednocześnie podnosząc prestiż przesyłki. Takimi opakowaniami kartonowymi mogą być pudełka fasonowe. Pudełka fasonowe zapewniają trwałą i estetyczną oprawę produktu umożliwiając jego zapakowanie w sposób elegancki i luksusowy. Dodatkowo pudełko może zostać spersonalizowane w taki sposób, aby nie tylko zawierało zamówiony przez Klienta produkt, ale jednocześnie pełniło formę subtelnego i wyrafinowanego nośnika reklamy. Jako producent opakowań z tektury w tym również pudełek fasonowych dostarczamy rozwiązania w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, dzięki czemu rozmiar opakowania zawsze odpowiada jego zawartości i jednocześnie spełnia wymagania firm kurierskich.

Pudełka i kartony fasonowe doskonale sprawdzają się również jako forma opakowania kartonowego dekoracyjnego. Coraz więcej firm wybiera je jako opakowania do produktów premium. Dotyczy to praktycznie każdej branży, w której prezencja wyrobu gotowego i jego prestiż postrzegane są jako najlepsza wizytówka firmy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług jako producenta opakowań tekturowych?

Zastanawiasz się, jakie role odgrywają obecnie opakowania kartonowe? Kartony i opakowania kartonowe pełnią wiele istotnych funkcji – stanowią barierę ochronną dla zamieszczonych w nich produktów, a z punktu widzenia firm są także ważnym narzędziem marketingowym. Jako producent opakowań z tektury (szeroko pojętych pudełek i opakowań tekturowych), w tym opakowań klapowych czy kartonów z nadrukiem, działamy w branży już bardzo długo. Wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań papierowych obecnie owocuje obszerną ofertą produktową najwyższej jakości. Nasze opakowania kartonowe dla producentów żywności charakteryzują się atrakcyjnością, trwałością i wysokimi walorami użytkowymi.

Wysokiej jakości opakowania z dbałością o każdy detal

producent opakowań kartonowych

Zależy Ci na wysokiej jakości opakowaniach? Jako producent opakowań z tektury i opakowań kartonowych z nadrukiem, zapewniamy katalog usług w pełni dopasowany do wszelkich wymagań współczesnych przedsiębiorstw. Jak na profesjonalnego producenta kartonowych opakowań przystało, wszystkim naszym Klientom gwarantujemy kompleksową obsługę – począwszy od analizy oczekiwań, poprzez projektowanie i produkcję, na dostawie kończąc. Zapewniamy również rzetelne doradztwo na każdym etapie produkcji opakowań papierowych, a także pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań. Jeżeli szukają Państwo zaufanego producenta pudełek tekturowych i pudełek z nadrukiem – zapraszamy do współpracy. Klientów zainteresowanych zamówieniem opakowań tekturowych i nawiązaniem współpracy z producentem pudełek, kartonów i innych opakowań z tektury zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszym sklepem internetowym. Gwarantujemy, że dopasujemy opakowanie kartonowe do potrzeb i oczekiwań! Wysoka jakość, produktów, niecodzienne projekty opakowań, a także szeroki wybór różnych opakowań kartonowych to nasze znaki rozpoznawcze.

Jako producent pudełek kartonowych oferujemy również między innymi wypełnienia do pudełek, kartony do ciast czy kartony na soki.

Nowa linia produkcyjna – realizacja zamówień na najwyższym poziomie

Wybór odpowiedniego producenta opakowań oznacza zadowolenie, satysfakcję i długotrwałe użytkowanie. Pragniemy zauważyć, że nasza nowa linia produkcyjna składa się z 7 drukarek z czego jedna drukuje karton od wewnątrz, slotera i wykrawarki rotacyjnej. Dzięki zastosowaniu drukarki z dolnym nadrukiem mamy możliwość naniesienia impregnatu od wewnętrznej strony opakowania, który zapobiega migracji wody i tłuszczy wewnątrz kartonu. Nasza linia pozwala tworzyć zaawansowane nadruki dzięki zastosowaniu podawania podciśnieniowego. Tym sposobem możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Możliwa jest produkcja kartonów klapowych i fasadowych z nadrukiem 6 kolorów + lakier oraz 1 koloru wewnątrz.

 

Zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


 

Poznaj naszą  ofertę

Kontakt

PackOn Sp. z o.o.

97-561 Ładzice
Jedlno I 35 k/Radomska

NIP: 7722409943 REGON: 365709744

Dane do przelewu
Numer rachunku bankowego:
29 8980 0009 2005 0089 6980 0001