Wypełnienia do pudełek w branży e-commerce

Sprzedajesz produkty w branży, w której ważna jest nie tylko jakość wyrobów, ale też sposób ich prezentowania? Rozumiemy, jakie znaczenie dla współczesnego handlu i sukcesu na konkurencyjnym rynku mają estetyczne opakowania. Gdy chcesz zrobić na klientach wrażenie starannie przemyślanym pudełeczkiem, zadbaj nie tylko o to, co na zewnątrz. Dzięki wypełnieniu środek paczuszki będzie niezwykle efektowny, a to, co się w nim znajduje odpowiednio ustabilizowane i zabezpieczone na wypadek wstrząsów.

Po co są wypełnienia do pudełek?

W pierwotnym zamyśle wypełnienia do pudełek miały pełnić funkcję typowo praktyczną. Ich zadaniem było stabilizowanie towarów, które nierzadko były znacznie mniejsze niż opakowanie i w czasie transportu mogły się po nim swobodnie poruszać. W przypadku bardziej wrażliwych produktów nierzadko prowadziło to do uszkodzeń mechanicznych, szczególnie w czasie załadunku i rozładunku. Aby ich uniknąć, wprowadzono wypełniacze. Z czasem odkryto, że mogą one nie tylko unieruchamiać produkt, ale też poprawiać estetykę ogólną całego opakowania wraz z zawartością.

Rodzaje wypełnień do pudełek

Od tego, jakie produkty będą zabezpieczane i stabilizowane, czy są to opakowania pojedyncze czy zbiorcze zależy wybór konkretnego wypełnienia. Producenci oferują co najmniej kilak różnych wariantów wypełnień, w tym:

  • kratownice do opakowań zbiorczych i jednostkowych, wykonane z trwałej tektury, zapewniające stabilizację i oddzielenie do siebie poszczególnych elementów przesyłki, np. butelek,
  • wypełnienia papierowe – to najczęściej wypełnienia, które niekoniecznie stabilizują, ale amortyzują wstrząsy, chroniąc zawartość przed uszkodzeniem (pęknięciem, rozszczelnieniem). najczęściej stosowane są elementy papieru pocięte, białe lub kolorowe,
  • przekładki z grubej lub cienkiej tektury, chroniące przed obijaniem się poszczególnych produktów i redukujące hałasy powstające w wyniku tego.

Gdzie kupować wypełnienia do pudełek?

W poszukiwaniu dobrej jakości wypełnień do pudełek warto zwrócić się do producenta opakowań kartonowych. Po pierwsze jego oferta będzie wyceniana na bardziej korzystnych, indywidualnych zasadach i pozwoli Ci oszczędzić, chroniąc przed zapłatą wysokich marż czy prowizji narzucanych przez sklepy. Po drugie u producenta jest opcja składania personalizowanych zamówień, czyli dokładnego określania, czego i w jakich ilościach potrzebujesz. Nierzadko nawet przekładki można znakować, nanosząc logo czy nazwę firmy.

Poznaj naszą  ofertę

Kontakt

PackOn Sp. z o.o.

97-561 Ładzice
Jedlno I 35 k/Radomska

NIP: 7722409943 REGON: 365709744

Dane do przelewu
Numer rachunku bankowego:
29 8980 0009 2005 0089 6980 0001